Najczęściej zadawane pytania

Można to zrobić przez stronę w zakładce „Zapisy on-line” (najlepiej poprzedzając to rozwiązaniem testu poziomującego), telefonicznie lub w siedzibie Szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-21:00.

0 Comments - Dodaj komentarz

W najtańszej opcji opłata miesięczna to 199 zł (grupa do 7 osób). Przy płatności za cały kurs z góry (1990 zł) przysługuje rabat 5%. Po więcej szczegółów odnośnie kosztów zapraszamy do zakładki „Cennik”.

0 Comments - Dodaj komentarz

Tak. Szkoła oferuje 4 niezobowiązujące lekcje próbne. W przypadku, gdy Uczeń nie zdecyduje się na kurs, są one bezpłatne. W przeciwnym razie są one doliczane do pierwszej płatności.

0 Comments - Dodaj komentarz

Tak. Kursy są prowadzone według autorskich podręczników szkoły „English, Please”. Książki są płatne dodatkowe – koszt jednej to 30 zł.

0 Comments - Dodaj komentarz

Prowadzimy zajęcia dwa razy w tygodniu po 100 minut, które jest podzielone na dwie lekcje po 50 minut. Z reguły pierwsza jest poświęcone na powtórzenie materiału, natomiast druga na wprowadzenie nowego.

Między spotkaniami powinien być przynajmniej jeden dzień przerwy, czyli na przykład: poniedziałek – środa; wtorek – czwartek; środa – piątek.

0 Comments - Dodaj komentarz

Tak. Wystarczy złożyć w siedzibie Szkoły pisemne wypowiedzenie umowy. Jego okres to dwa tygodnie.

0 Comments - Dodaj komentarz

Zasadniczo nie niosą ze sobą żadnych konsekwencji. Ale należy pamiętać, że Szkoła daje gwarancję, iż Uczeń zda egzamin FCE po ukończeniu kursu. Obwarowane jest to jednak dwoma warunkami: obecności na poziomie co najmniej 92% oraz średnia wyników z testów 95%.

0 Comments - Dodaj komentarz

Tak. Jeśli Uczeń po ukończeniu kursu nie zda egzaminu FCE, Szkoła gwarantuje darmową naukę do momentu uzyskania pozytywnego wyniku.

Jeśli Uczeń chce skorzystać z gwarancji musi spełnić dwa warunki:

  • uzyskać średnią z testów co najmniej 95%
  • mieć frekwencję co najmniej 92%
0 Comments - Dodaj komentarz

 

Komentowanie jest wyłączone.